CHP İlçe Başkanlığı yarışında Sevim Yalınkılıç tempoyu arttırdı

Beğen
Beğendim Sevdim Komik İlginç Üzüldüm Kızdım

SARİYERGAZETESİ.COM- ANALİZ

CHP’nin Sarıyer’deki yeni ilçe başkanı 9 Aralık’ta belli olacak. Maslak TİM’de yapılacak kongrede, Mehmet Deniz’in yerine geçecek isim netleşecek. Kulislere göre Mehmet Deniz de adaylar arasında ancak bu konudaki tavrını delegelerin desteğine göre netleştirecek.

YAKLAŞIK 10 ADAY YARIŞACAK

CHP’de SHP Sarıyer Eski İlçe Başkanı Ali Sönmez‘in de adaylığını açıklamasıyla birlikte rekabetin boyutu her geçen gün artıyor. Şu ana kadar yaklaşık 10 aday mevcut. Mimar Erdal Sarıgöl, Genelkurmay Eski Askeri Cumhuriyet Başsavcısı Hasan Saim Öztürk, Uğurhan Atma, Yeter Büyükdurmuş gibi isimler de yarıştaki mücadelesini yoğunlaştırıyor. Diğer aday adayları da delegelerin desteğini almak için gece gündüz demeden çalışmalarını sürdürüyor.

SEVİM YALINKILIÇ TEMPOYU ARTTIRDI

CHP İlçe Başkanlığı yarışında sürece hızlı bir şekilde dahil olan Sevim Yalınkılıç çalışmalarını hızlandırdı. İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve Sarıyer Belediye Meclis Üyesi Sevim Yalınkılıç, özellikle kadınlardan büyük destek görüyor. CHP Sarıyer İlçe Başkanlığı’nda adaylık açıklamasında bulunan Yalınkılıç, delegelerden yoğun ilgi görüyor. Yalınkılıç’ın belediye cephesinden de destek gördüğü belirtiliyor. Yalınkılıç partililerle sürekli toplantılar yaparak delegelerin desteğini istiyor. Siyasete hızlı başlayan Yalınkılıç yarışta iddialı olduğunu gösteriyor.

CHP’de her şey 9 aralıkta belli olacak. Kim daha çok delegenin gönlünü kazanırsa Sarıyer’in yeni ilçe başkanı o olacak. Şimdi tüm gözler Maslak TİM’de…

 

Beğen
Beğendim Sevdim Komik İlginç Üzüldüm Kızdım

Bu haber 25 Kasım 2017 tarihinde yayınlanmıştır. (11 ay önce)

Habere yorum yaz