ÇOCUKLARINIZ VE YAŞLILARINIZ BEYAZ EV’E EMANET

Beğen
Beğendim Sevdim Komik İlginç Üzüldüm Kızdım
121133

Sarıyer’de açılan Beyaz Ev Hizmetleri; yaşlı-hasta bakımı, çocuk bakımı ve ev temizliği alanlarında vatandaşlara hizmet veriyor. Nurbanu Dönmez‘in sahibi olduğu ve tamamen profesyonel ekiplerden oluşan şirket, Sarıyer’in bu anlamda büyük bir eksikliğini de kapatacak.

NEVRA YERLİKAYA/ SARIYER GAZETESİ

Genç girişimci Nurbanu Dönmez‘in işlettiği Beyaz Ev Hizmetleri, Sarıyer’in tam merkezinde yer alıyor. Kolayca erişilebilecek bir lokasyonda yer alan Beyaz Ev Hizmetleri, müşterinin belirlediği kriterlerde personel çalışması yapıyor. Aynı sektörde hizmet veren birçok firmadan farklı profil sergileyen Beyaz Ev Hizmetleri, özellikle kadınlara iş istihdamı da sağlıyor.

SARIYER’İN GENÇ GİRİŞİMCİSİ

22 yaşında büyük bir girişime imza atan Nurbanu Dönmez Sarıyer’in en genç girişimcisi. Dönmez, Beyaz Ev Hizmetleri’ni kurma hikayesini şöyle anlattı; “Daha önce bu işi yapan şirketlerde çalıştım ve deneyim kazandım. Ailemin de desteğiyle bu işi daha nitelikli ve güvenilir yapmak istedim. Sarıyer’de de böyle bir açık olduğunu biliyordum o yüzden şirketi burada açmaya karar verdim. Uzun uzun düşündüm ve isminin saflığı, doğallığı ve temizliği temsil eden “beyaz” rengini taşımasına karar verdim. Öncelikle işler, çevremizde yaptığımız gözlemler sonucu insanların neye ihtiyacı olduğunu belirlemek ve onlar için çözümler bulmaktan oluşuyor. Benim de çevremde gördüğüm kadarıyla çalışan aileler çocuklarının, yaşlı veya hasta yakınlarının ve evlerinin günlük bakımı, düzeni ve hijyeni ile yoğunluklarından dolayı ilgilenemiyorlar. Onlara bu konularda yardımcı olacak, sevdiklerine en az onların gösterdiği ilgi, sevgi ve şefkatle yaklaşacak personel arayışına giriyorlar. İşte ben de bu ihtiyaca cevap vermek istedim ve Beyaz Ev Hizmetleri‘ni açmaya karar verdim. Onlara bu konularda çözüm üretmek ve yardımcı olmak için buradayız.”

PERSONEL TİTİZLİKLE SEÇİLİYOR

Beyaz Ev Hizmetleri’nde görev yapan personel uzun analizler sonucu seçiliyor. “Öz geçmişleri ile firmamıza başvuran personeller şirketimiz yöneticileri bünyesinde yapılan mülakat sonrası ailelerimize önerilir” şeklinde konuşan Nurbanu Dönmez, “Müşterimizin belirlediği kriterlerde personel çalışmamızı yapıyoruz ve onların da müsait olduğu bir gün ofisimize davet ediyoruz, kendilerinin belirlediği kriterlerde en az 5 personel ile görüşmelerini ve tanışmalarını sağlıyoruz. Eleman portföyümüzü ”Ben olsam nasıl bir personel isterdim?” prensibimizle belirliyoruz. Çünkü güvenilir, dürüst insanlarla çalışmak herkesin istediği önemli bir şeydir” dedi.

“HERKES İÇİN ÇÖZÜM SUNUYORUZ”

Beyaz Ev Hizmetleri‘nde herkes için çözüm sunduklarının altını çizen işletme sahibi Nurbanu Dönmez, “Günlük ve saatlik opsiyonlarımızla sektöre yeni bir iş modeli kazandıran şirketimizde herkes için bir çözüm mevcut. Temizlik personelimiz, çocuk bakımı, yaşlı ve hasta bakımı personelimiz, hayatları kolaylaştıracak” diye konuştu.

Beyaz Ev Hizmetleri’nde verilecek hizmetler hakkında bilgi veren Dönmez, “Temizlik hizmetimizde ev ve villaların genel temizliği, hijyeni ve düzeni sağlanacak. Dış görünümüne ve hijyenine özen gösteren, güler yüzlü, saygılı, pratik ve sorumluluk sahibi personelimiz, referanslı ve en önemlisi güvenilir, evinizi gönül rahatlığıyla emanet edebileceğiniz gündüzlü ve yatılı olarak veri tabanımızda mevcut olan isimlerden oluşmaktadır”

PROFESYONEL HİZMETLER

Beyaz Ev Hizmetleri’nde bebek ve çocukların günlük bakımları, eğitim ve ihtiyaçları da sevgi ve titizlikle yapılıyor. “Bebek ve çocukların bakımlarını en az ebeveynlerin gösterdiği ilgi ve sevgiyle karşılayabilecek referanslı ve profesyonel dadı portföyümüzle yapacağız” diye konuşan Nurbanu Dönmez,” Öz geçmişleri ile firmamıza başvuran dadılarımız şirketimiz yöneticileri bünyesinde yapılan mülakat sonrası ailelerimize önerilir. Başvuru yapan müşterimize uygun gündüzlü ve yatılı olarak veri tabanımızda mevcut olan en iyi dadılarımızla müşterilerimizi buluşturmayı diliyoruz. Deneyimli ve sertifikalı bakıcılarımızla da hedefimiz özenli bakım ve şefkate her zamankinden daha çok gereksinim duyulan yaşlılık ve hastalık dönemlerinde ilgi ve sevgiyi hizmetle bütünleştirerek sunmaktır. Bakıcı yaşlının ve hastanın günlük bakımını yapabilmeli, hasta odasını düzenleyebilmeli, yatak içi ve dışı egzersizlerini yaptırabilmeli, özel hastalıkları da bakım yapabilmelidir. Gündüzlü veya yatılı bakıcılarımızla en nitelikli hizmeti vereceğiz. Beyaz Ev Hizmetleri herkesin ihtiyacına profesyonel ellerle cevap vermeye hazır” dedi.

NURBANU DÖNMEZ KİMDİR?

Nurbanu Dönmez 1995 yılında Sakarya’da doğdu. Lise sona kadar Sakarya’da yaşayan Dönmez, üniversite için İstanbul’a geldi. İstanbul Aydın Üniversitesi Tıbbi Laboratuvar mezunu olan genç girişimci üniversiteden sonra Osman Yağmurdereli Sanat Akademisi’nde Oyunculuk eğitimi almaya başladı ve oyunculuk eğitimi almaya devam ediyor.

www.beyazevhizmetleri.com

Şehit Mithat Yılmaz Caddesi Kekik Sokak No: 10 Sarıyer/İst.

Telefon: 0212 218 62 74

Beğen
Beğendim Sevdim Komik İlginç Üzüldüm Kızdım
121133

Bu haber 12 Ocak 2017 tarihinde yayınlanmıştır. (9 ay önce)

Habere yorum yaz

  1. Deniz dedi ki:

    Basarili ??

  2. Zehra dedi ki:

    böyle gençleri görmek harika tebrikler