GündemManşet

EGZOZ PATLATAN SÜRÜCÜLER SARIYERLİLER’İ ÇİLEDEN ÇIKARDI!

SARİYERGAZETESİ.COM/ ÖZEL HABER

Sarıyer halkı son günlerde oldukça rahatsız. Sarıyer Gazetesi’ni arayan ve çok sayıda şikayette bulunan vatandaşlar, Sarıyer’de özellikle akşam saatlerinde egzoz patlatan ve çevreye büyük panik yaşatan sürücülerin cezalandırılmasını istiyor.

POLİS EKİPLERİ BU VİCDANSIZLARI CEZALANDIRSIN

Gazetemize konuşan bazı vatandaşlar ve muhtarlar; “Akşam saatlerinde ve geceleyin ortaya çıkan bazı sürücüler mahalle sakinlerine büyük korku yaşatıyor. Motosikletlerinin ve otomobillerinin egzozlarına taktıkları bir cihazla korkunç bir gürültüye neden oluyorlar. Üstelik yanlarından geçtikleri araçların alarmlarının çalışmasına ve gürültünün daha da çekilmez hale gelmesine neden oluyorlar. Sarıyer İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin bu sorumsuz kişilere karşı işlem yapmasını ve gerekli cezaları vermesini istiyoruz. İnsanları çileden çıkaran, büyük bir çevre ve gürültü kirliliği yaratan bu kişilerin mutlaka yakalanması gerekiyor. Bu kişilerin büyük bir kısmı genç sürücüler. Bu durum aynı zamanda kavgalara ve trafik kazalarına davetiye çıkarıyor. Polisimiz lütfen bu konuda gereğini yapsın, kendilerine güveniyoruz” diye konuştular.

Daha fazla göster

İlgili İçerikler

2 yorumlar

  1. Sayın müdürüm.yillardir bu egzoz terorunden çekiyorduk.Sariyer genelinde surekli denetim ve ceza bekliyoruz.Tekrardan teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close