Küçük kardeş abisini bıçakladı, abisi de kardeşini öldürdü!

Beğen
Beğendim Sevdim Komik İlginç Üzüldüm Kızdım
1

Kocataş Mahallesi bugün öğle saatlerinde korkunç bir cinayete sahne oldu. Kocataş Yolu Sokak’ta bulunan bir çiftlikte iki kardeş arasında çıkan alacak verecek kavgası cinayetle bitti. Küçük kardeş abisini bıçakladı, yaralı abi de kardeşini pompalı tüfekle öldürdü.


SARİYERGAZETESİ.COM/ ÖZEL HABER

SARIYER GAZETESİ‘nin edindiği bilgilere göre Kocataş’ta Mardin doğumlu iki kardeş arasında 100 bin TL‘lik alacak verecek tartışması yaşandı, ardından da tartışma bıçaklama ve cinayete dönüştü. Kardeşler V.O ile Lokman O. arasında çıkan tartışma kısa sürede büyüdü. İki kardeş arasında başlayan tartışma sırasında iddiaya göre L.O abisini bıçakladı, kavga sırasında bıçakla kardeşi tarafından yaralanan abi V.O evde bulunan pompalı tüfekle kardeşi Lokman O.‘yu öldürdü.

ABİ GÖZALTINA ALINDI

Olayın ardından çok sayıda polis olay yerine geldi, bıçakla yaralanan cinayet şüphelisi abi V.O. polis tarafından gözaltına alındı. Olayla ilgili inceleme ve soruşturma devam ederken hayatını kaybeden L.O.’nun cenazesi Sarıyer İsmail Akgün Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı.

ÖZEL HABER – Kaynak göstermeden yayınlanması yasaktır.

Beğen
Beğendim Sevdim Komik İlginç Üzüldüm Kızdım
1

Bu haber 31 Mayıs 2017 tarihinde yayınlanmıştır. (1 sene önce)

Habere yorum yaz