Maden’deki ÖZEL MÜRÜVVET EVYAP OKULU kapatıldı mı?

Beğen
Beğendim Sevdim Komik İlginç Üzüldüm Kızdım
1

SARİYERGAZETESİ.COM- HABER MERKEZİ

Bu akşam ajanslara düşen haber ortalığı karıştırdı. Pek çok internet sitesi tarafından da yayınlanan habere göre Sarıyer Maden’deki Özel Mürüvvet Evyap Okulları, iddiaya göre Milli Eğitim Bakanlığı tarafından FETÖ bağlantısı iddiasıyla kapatıldı.

ANADOLU AJANSI DUYURDU

Anadolu Ajansı Ankara merkezden konuyla ilgili şu haberi geçti;
Milli Eğitim Bakanlığınca (MEB), Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması (FETÖ/PDY) soruşturması kapsamında İstanbul‘da 5 okul kapatıldı. AA muhabirinin aldığı bilgiye göre, MEB tarafından yürütülen soruşturma kapsamında FETÖ ile irtibatı tespit edilen okullara yönelik kapatma kararı verildi. Buna göre, Özel Mürüvvet Evyap anaokulu, ilkokulu, ortaokulu, fen lisesi ve koleji FETÖ/PDY soruşturması kapsamında kapatıldı.

Muhabir: Muhammed Boztepe, Selma Kasap      HABERİN ORJİNALİ İÇİN BU LİNKİ TIKLAYIN!

VELİLER BÜYÜK PANİKTE

Yaşanan gelişme üzerine Sarıyer Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Bekir Batu okul yönetimine ulaşmaya çalıştı ancak telefonlara bakan olmadığı için kimseye ulaşamadı. Muhabirlerimizin ulaştığı okuldaki gece görevlisi ise okula bugün maliyeden çok sayıda görevlinin geldiğini, okulda rutin denetim yaptıklarını ancak okulun kapanmadığını, yarın da açık olduğunu söyledi. Ancak yaşanan gelişmeler veliler arasında büyük panik yaratmış durumda.

Ajanslara düşen haberlere göre ÖZEL MÜRÜVET EVYAP OKULLARI FETÖ’den kapatıldı, ancak bu iddialar henüz okul yönetimi tarafından doğrulanmış değil.

Öte yandan okuldan yapılan açıklamada; okulun kapatıldığı bilgisinin doğru olmadığı ifade edildi! bekirbatu1@gmail.com

 

Beğen
Beğendim Sevdim Komik İlginç Üzüldüm Kızdım
1

Bu haber 17 Kasım 2017 tarihinde yayınlanmıştır. (4 ay önce)

Habere yorum yaz