GündemManşet

MEHMET DENİZ’DEN BİLGİLENDİRME MESAJI!

CHP Sarıyer İlçe Başkanı Mehmet Deniz, Ramazan ayında Sarıyer Belediyesi’nin yaptığı çalışmalar ve Haziran ayında mecliste alınan kararlarla ilgili olarak bir basın açıklaması yaptı. Deniz’in basın açıklaması şöyle;

SARIYER BELEDİYESİ YARDIM SEFERBERLİĞİ

Ülkemiz ekonomisinin zor koşullarda olduğu son günlerde partimiz yönetimindeki Sarıyer Belediyesi, İlçemizde ayrım gözetmeden bütün kurum ve kuruluşlara, ihtiyaç sahibi ailelere ciddi oranda yardım ve destekte bulunmaktadır.

Ramazan ayı dolayısıyla, 70 bin iftar sofrası, dar gelirli ailelere 20 bin ramazan kolisi ve son bir yıldır 1.700 aileye yaklaşık 900 bin Tl. civarında nakti yardım yapıldı.

Yeni yapılan Maslaktaki Belediye binasına taşınması, birimlerin bir arada toplanması, bütün ilçeyi rahatlattı.
Belediye Başkanımız Şükrü Genç tarafından 05.06.2017 tarihli meclis gündemine getirilen teklifle ilçemizde bir çok kuruma yardım eli uzatıldı. Sarıyer Kaymakamlığı Polis Merkezi Amirliğine, Zekeriyaköy de 3 yıl süreyle bedelsiz prefabrik bina tahsisi; Yine Ayazağa mah. bir alanın kamusal fayda göz önünde bulundurularak m2 1 (bir) Tl. sembolik rakamla Türkiye Elektrik Kurumuna tahsisi; Bahçeköy de bir alanın PTT ye tahsisi, daha önceden yeni yapılan Belediye hizmet binasına taşınılması nedeniyle boşalan Çayırbaşın da bir binanın İlçe Seçim Kuruluna verilmiş idi.

Yardımlar ilçe sınırlarında kalmadı Lüleburgaz’da bir Camiiye cenaze aracı tahsisi teklifi meclise getirildi.
Yeni yapılan Sarıyer’e büyük katma değer katan Maslaktaki Belediye hizmet binasına taşınan Sarıyer Belediye birimleri nedeni ile, Sarıyer rahat bir nefes aldı. Bu durumdan İlçemizdeki bütün kurumlar ve dolayısıyla Sarıyer’li vatandaşlar fayda sağlamış bulunmaktadır. Güzel Sarıyer’imize hayırlı olsun.

Mehmet Deniz
CHP Sarıyer İlçe Başkanı

Daha fazla göster

İlgili İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close