Şükrü Genç’in Sarıyer Akademisi’nden 165 öğrenci üniversiteli oldu!

Beğen
Beğendim Sevdim Komik İlginç Üzüldüm Kızdım
1

Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç‘in eğitimde fırsat eşitliğini sağlamak amacıyla kurduğu Sarıyer Akademi’de bu yıl tam 165 öğrenci üniversiteyi kazandı. Türkiye’nin en ünlü üniversitelerine girenler arasında 11 Hukuk, 11 Tıp, 39 mühendislik, 3 Diş Hekimliği, 3 Mimarlık, 5 Uluslararası İlişkiler öğrencisi de bulunuyor.

SARİYERGAZETESİ.COM- HABER MERKEZİ

Belediye Başkanı Şükrü Genç’in eğitimde fırsat eşitliğini sağlamak amacıyla hizmete geçirdiği Sarıyer Akademi önemli bir başarı elde etti. Üniversite sınavına Sarıyer Akademi’de hazırlanan öğrenciler rehber eşliğinde yaptıkları doğru tercihler sayesinde Türkiye’nin en prestijli üniversitelerine yerleştiler. Sarıyer Belediyesi Yaşar Kemal Kültür Merkezi’nde faaliyet gösteren Sarıyer Akademi, hem öğrencilerin hem de velilerin yüzünü güldürdü.

165 ÖĞRENCİ ÜNİVERSİTEYİ KAZANDI

Sarıyer AKADEMİ öğrencisi tam 165 öğrenci üniversiteli oldu. 11 öğrenci Hukuk, 11 öğrenci Tıp, 39 mühendislik, 3 öğrenci Diş Hekimi, 3 öğrenci Hemşirelik, 3 öğrenci Mimarlık, 5 öğrenci Uluslararası İlişkiler bölümlerini kazandı. Toplam 165 öğrenci Sarıyer Akademi sayesinde, ODTÜ, Boğaziçi Üniversitesi, İstanbul Teknik Üniversitesi, Yıldız Teknik Üniversitesi, Marmara Üniversitesi, İstanbul Üniversitesi, Hacettepe Üniversitesi gibi okullarda Tıp, Psikoloji, Mühendislik, Mimarlık, İç Mimarlık, Hukuk gibi bölümlere yerleştiler.

İŞTE SARIYER AKADEMİ MEZUNU ÖĞRENCİLERİN KAZANDIKLARI BÖLÜMLER

 BÖLÜM                                 ÖĞRENCİ SAYISI

ADALET 1
AMELİYAT HİZMETLERİ 1
BESLENME VE DİYETETİK 1
BİLGİSAYAR EĞİTİM TEKNOLOJİ ÖĞRETMENLİĞİ 1
BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ 6
BİYOLOJİ 2
BİYOMEDİKAL MÜHENDİSLİĞİ 1
COĞRAFYA 1
ÇALIŞMA EKONOMİSİ VE ENDÜSTRİ İLİŞKİLER 1
ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ 2
DENİZ İŞLETMECİLİĞİ VE YÖNETİMİ 1
DİŞ HEKİMLİĞİ 3
ECZACILIK 2
EKONOMİ 4
ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ 2
ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ 5
ENDÜSTRİYEL TASARIM 1
FEN BİLGİSİ ÖĞRETMENLİĞİ 1
FİZİK MÜHENDİSLİĞİ 1
FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON 8
GEMİ VE DENİZ TEKNOLOJİLERİ MÜHENDİSLİĞİ 1
GENETİK MÜHENDİSLİĞİ 1
GIDA MÜHENDİSLİĞİ 1
GÖRSEL İLETİŞİM VE TASARIM 1
HARİTA MÜHENDİSLİĞİ 1
HEMŞİRELİK 3
HUKUK 11
İÇ MİMARLIK 2
İKTİSAT 3
İLAHİYAT 1
İLKÖĞRETİM MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ 1
İMALAT MÜHENDİSLİĞİ 2
İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ 2
İKTİSAT 3
İŞLETME 3
KAMU YÖNETİMİ 3
KİMYA 3
MADEN MÜHENDİSLİĞİ 1
MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ 5
METALURJİ VE MALZEME MÜHENDİSLİĞİ 2
MATEMATİK 2
MATEMATİK – BİLGİSAYAR 1
MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ 1
MİMARİ RESTORASYON 1
MİMARLIK 3
ODYOLOJİ 2
OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ 2
OTOMOTİV MÜHENDİSLİĞİ 1
PSİKOLOJİ 2
PSİKOLOJİK VE REHBERLİK DANIŞMANLIK (PDR) 5
SAĞLIK KURUMLARI İŞLETMECİLİĞİ 1
SINIF ÖĞRETMENLİĞİ 2
SİYASET BİLİMİ VE KAMU YÖNETİMİ 2
SİYASET BİLİMİ VE ULUSLARARASI İLİŞKİLER 5
SOSYAL HİZMETLER 2
SOSYOLOJİ 1
ŞEHİR VE BÖLGE PLANLAMA 1
TARİH 2
TELEVİZYON PROGRAMCILIĞI 1
TIBBİ GÖRÜNTÜLEME 1
TIP FAKÜLTESİ 11
TURİZM İŞLETMECİLİĞİ 1
ULUSLARARASI İLİŞKİLER 5
ULUSLARARASI LOJİSTİK VE TAŞIMACILIK 1
ULUSLARARASI TAŞIMACILIK VE LOJİSTİK 1
ULUSLARARASI TİCARET VE LOJİSTİK 1
VETERİNERLİK 1
YÖNETİM BİLİŞİM SİSTEMLERİ 1

 

 

2016-2017 SARIYER AKADEMİ ÜNİVERSİTEYE YERLEŞEN ÖĞRENCİ LİSTESİ
AD-SOYAD KAZANDIĞI OKUL KAZANDIĞI BÖLÜM BURS
İREM AKDAŞ ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ KAMU YÖNETİMİ
SENA AKGÜL AYDIN ÜNİVERSİTESİ SINIF ÖĞRETMENLİĞİ 50%
ÖZLEM KARAMUSTAFA AYVANSARAY ÜNİVERSİTESİ TIBBİ GÖRÜNTÜLEME 50%
MERT DÜNDAR BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ 75%
FIRAT ORHAN BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ 50%
AHMET GÖKDOĞAN BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ HUKUK TAM BURSLU
KAAN BERK ÖZÇELİK BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ 75%
HÜSEYİN ERDEM BEYKENT ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ 75%
AHSEN KARA BEYKENT ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT (İNGİLİZCE) TAM BURSLU
DİLARA MELİSA KORKMAZ BEYKENT ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI TAŞIMACILIK VE LOJİSTİK TAM BURSLU
ELİF DEMİRDAĞ BEZMİALEM ÜNİVERSİTESİ ODYOLOJİ 25%
SERAP SÖYLEMEZ BİLECİK ÜNİVERSİTESİ SİYASET BİLİMİ VE KAMU YÖNETİMİ
EMİNE SAĞYAŞAR BİLGİ ÜNİVERSİTESİ TELEVİZYON PROGRAMCILIĞI
SİNAN YAŞAR ERDEM BİLKENT ÜNİVERSİTESİ GENETİK MÜHENDİSLİĞİ TAM BURSLU
İREM TÜRKDOĞDU BİRUNİ ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ
İREM YILDIZ BİRUNİ ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ TAM BURSLU
EYÜP GÜNAY BİRUNİ ÜNİVERSİTESİ FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON 50%
BERKAY ÖZCAN BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR EĞİTİM TEKNOLOJİ ÖĞRETMENLİĞİ
SERRA KOÇALİ BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ EKONOMİ
FURKAN SEYFULLAH YAĞIZ BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ İŞLETME
İLTEBER ÖZDEMİR BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
ALİ YILDIZ CELAL BAYAR ÜNİVERSİTESİ FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON
GÖKÇE SARICI ÇANAKKALE ONSEKİZ MART ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
İBRAHİM UYSAL DOGUŞ ÜNİVERSİTESİ ELEKTRONİK VE HABERLEŞME MÜHENDİSLİĞİ 75%
FUNDA YILDIRIM DOĞUŞ ÜNİVERSİTESİ ADALET TAM BURSLU
ESRA GİZEM KUTUR DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ KAMU YÖNETİMİ
BİLGÜNAY İLKİN SAFA DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
SEDA ACAR DÜZCE ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
SECDENUR AKBAŞ DÜZCE ÜNİVERSİTESİ HEMŞİRELİK
SEFA ÖZCAN DÜZCE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
AHMET RİBAT TURAN FATİH SULTAN MEHMET ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
BERK BÜYÜKKAYA FATİH SULTAN MEHMET ÜNİVERSİTESİ BİYOMEDİKAL MÜHENDİSLİĞİ TAM BURSLU
ABDULLATİF ÇAĞIN FATİH SULTAN MEHMET ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK 25%
OZAN DORUK MAYIŞ GAZİ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
ATIF BURAK HODA HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ KAMU YÖNETİMİ
DOĞUKAN ÜNVER HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ TARİH
EZGİ KİLCİOĞLU HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI İLİŞKİLER
ZEYCAN KARARSLAN HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI İLİŞKİLER
AYLA İREM AKDOĞAN IŞIK ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİYEL TASARIM
YAREN ERCAN IŞIK ÜNİVERSİTESİ İÇ MİMARLIK 75%
ZEYNEP MELİS YILMAZ IŞIK ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ 50%
BARIŞ ÖZDEN IŞIK ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI İLİŞKİLER 75%
RÜMEYSA AĞCIOĞLU İ.Ü. CERRAHPAŞA TIP FAKÜLTESİ TIP FAKÜLTESİ
HÜNKAR AĞCA İSTANBUL GELİŞİM ÜNİVERSİTESİ SİYASET BİLİMİ VE ULUSLARARASI İLİŞKİLER TAM BURSLU
OĞUZ LÜLECİOĞLU İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (İTÜ) BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
RABİA BEGÜM MUMCU İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (İTÜ) ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ
HÜSEYİN CEM ATAMAN İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (İTÜ) ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
ELİFNUR TURAN İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (İTÜ) FİZİK MÜHENDİSLİĞİ
ENES HİLMİ ARSLAN İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (İTÜ) GEMİ VE DENİZ TEKNOLOJİLERİ MÜHENDİSLİĞİ
SENANUR HACIOĞULLARI İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (İTÜ) GIDA MÜHENDİSLİĞİ
ARDA DENİZ GÜLMEZ İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (İTÜ) İMALAT MÜHENDİSLİĞİ
BERK CAN YARAR İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (İTÜ) İMALAT MÜHENDİSLİĞİ
ESMA SUDE KARAKUŞ İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (İTÜ) JEOFİZİK MÜHENDİSLİĞİ
GÜLBİN DEMİREZER İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (İTÜ) KİMYA
OĞUZHAN PAKSOY İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (İTÜ) KİMYA
ALİHAN GÜLEN İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (İTÜ) MADEN MÜHENDİSLİĞİ
SİNEM BENGÜL İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (İTÜ) MADEN MÜHENDİSLİĞİ
MUHAMMET CAHİT KULAÇ İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (İTÜ) METALURJİ VE MALZEME MÜHENDİSLİĞİ
DOĞUKAN AKBULUT İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (İTÜ) ŞEHİR VE BÖLGE PLANLAMA
AYLİN DEMİR İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (İTÜ) ŞEHİR VE BÖLGE PLANLAMA (İNGİLİZCE)
AHMET SAİT KÜÇÜKİNCİ İSTANBUL TİCARET ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ 50%
MUSTAFA KAYA İSTANBUL TİCARET ÜNİVERSİTESİ HUKUK 50%
MELİSA DEMİR İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ BİYOLOJİ
ZEYNEP İŞCANAN İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ BİYOLOJİ
MURAT ALPARSLAN İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ COĞRAFYA
MELİS KAYABAŞI İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ ÇALIŞMA EKONOMİSİ VE ENDÜSTRİ İLİŞKİLER
MİRAÇ NUR CİN İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ
MELİSA ATILGAN İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ ECZACILIK
ŞEVVAL HAZAN AŞIK İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
ALEYNA YAĞMUR İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ FEN BİLGİSİ ÖĞRETMENLİĞİ
ALEYNA KURŞUN İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ HUKUK
BERKE EROĞLU İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ HUKUK
DİLAN YÜKSEKTAŞ İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ HUKUK
HASAN YÜKSEKAL İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ HUKUK
YAREN UYGUN İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ HUKUK
LAMİYA AYCİL İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT
SELİN BASKIN İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT (İNGİLİZCE)
ELİF ERDAL İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ
BERSU ÖZBULUT İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ PEYZAJ MİMARLIK
GİZEM ÖMER İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI LOJİSTİK VE TAŞIMACILIK
ERAY KABİL İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ VETERİNERLİK
BUSE TEKKANAT İSTİNYE  ÜNİVERSİTESİ FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON
ERAY ÇELİK İSTİNYE  ÜNİVERSİTESİ FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON
ECEM ATEŞ İSTİNYE  ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
HALİT BURAK ÜSTÜNDAĞ İZMİR EKONOMİ ÜNİVERSİTESİ EKONOMİ TAM BURSLU
NURDENİZ AKGÜN KADİR HAS ÜNİVERSİTESİ GÖRSEL İLETİŞİM VE TASARIM
YUNUS EMRE HOROZ KAFKAS ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
ESRA KOCAMAN KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİ İÇ MİMARLIK
BATUHAN YAZI KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ EKONOMİ
CANBERK TATKAN KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ OTOMOTİV MÜHENDİSLİĞİ
CANER GEMİCİ KOÇ ÜNİVERSİTESİ EKONOMİ 25%
SENA ATALAY KOÇ ÜNİVERSİTESİ HUKUK
MELİSA ZEYBEK KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ İÇ MİMARLIK 25%
FURKAN GÜNEŞTAŞ KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ MATEMATİK-BİLGİSAYAR
MERVE KUBAT KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ PSİKOLOJİK VE REHBERLİK DANIŞMANLIK (PDR)
EREN GÜNEŞTAŞ MALTEPE ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ TAM BURSLU
MERVE ŞENTÜRK MALTEPE ÜNİVERSİTESİ OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ 75%
ELİF KARTAL MARMARA ÜNİVERSİTESİ HEMŞİRELİK
TUĞÇE GÜMÜŞ MARMARA ÜNİVERSİTESİ HUKUK
HİLAL AZAK MARMARA ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT
EREN KARAKAYA MARMARA ÜNİVERSİTESİ İŞLETME (İ.Ö.)
GÖRKEM İNCİ MARMARA ÜNİVERSİTESİ İŞLETME (İ.Ö.)
HARUN GÜNEŞ MARMARA ÜNİVERSİTESİ KONTROL VE OTOMOSYON TEKNOLOJİLERİ
MUHAMMET YİĞİT AKARSU MARMARA ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
HİLAL DİREKÇİ MARMARA ÜNİVERSİTESİ MATEMATİK
NESLİHAN BAKA MARMARA ÜNİVERSİTESİ MATEMATİK
SERKAN UZUNDAL MARMARA ÜNİVERSİTESİ PSİKOLOJİK VE REHBERLİK DANIŞMANLIK (PDR)
ŞEYDANUR AY MARMARA ÜNİVERSİTESİ SINIF ÖĞRETMENLİĞİ
AHMET MURAT YILMAZ MARMARA ÜNİVERSİTESİ TARİH
FERCAN YILDIZ MARMARA ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI İLİŞKİLER
İREM SAR MEDENİYET ÜNİVERSİTESİ HEMŞİRELİK
GALİP EZİK MEDENİYET ÜNİVERSİTESİ HUKUK
GAMZE CAFER MEDENİYET ÜNİVERSİTESİ SOSYOLOJİ
ELİF BULUT MEDENİYET ÜNİVERSİTESİ TURİZM İŞLETMECİLİĞİ
BETÜL YILDIRIM MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ TAM BURSLU
DİLARA YILMAZ MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON 50%
ELİF DAMLA DEMİR MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON 50%
SONER BAYRAKTAR MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON TAM BURSLU
MİHRİMAK ÇAKMAK MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ HUKUK 50%
KEVSER DEMİRHAN MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ ODYOLOJİ 50%
BENGÜ FURAT MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ PSİKOLOJİK VE REHBERLİK DANIŞMANLIK (PDR) 50%
HALUK DEMİR MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ PSİKOLOJİK VE REHBERLİK DANIŞMANLIK (PDR) 50%
ESRA BİLGİN MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ SİYASET BİLİMİ VE ULUSLARARASI İLİŞKİLER 50%
ZEYNEP YILMAZ MEF ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ 50%
MERVE PAKDİL MEF ÜNİVERSİTESİ İLKÖĞRETİM MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ TAM BURSLU
DELİLCAN DÜVEN MEF ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ 75%
DENİZ SİNEM OĞUS MEF ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK 25%
İREM METİN MEF ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK
DİLRUBA ÇERCİ MEF ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK 50%
İREM TUGCE ÖZ MEF ÜNİVERSİTESİ PSİKOLOJİ 50%
ZEYNEP ASLI CİVELEK MEF ÜNİVERSİTESİ PSİKOLOJİK VE REHBERLİK DANIŞMANLIK (PDR) 75%
AHMET SELİM BOZYEL MEF ÜNİVERSİTESİ SİYASET BİLİMİ VE ULUSLARARASI İLİŞKİLER 75%
DİLARA DURU MEF ÜNİVERSİTESİ SİYASET BİLİMİ VE ULUSLARARASI İLİŞKİLER TAM BURSLU
BUSENUR AKKOÇ MİMAR SİNAN MESLEK YÜKSEK OKULU MİMARİ RESTORASYON
ELİF YILDIRIM NAMIK KEMAL ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
ÖMER KILIÇLI NİĞDE ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
HASİBE ETO NİŞANTAŞI ÜNİVERSİTESİ AMELİYAT HİZMETLERİ 75%
BEYZA YAYLA NİŞANTAŞI ÜNİVERSİTESİ SOSYAL HİZMETLER 75%
MURATHAN ÇUĞUNLULAR ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (ODTÜ) METALURJİ VE MALZEME MÜHENDİSLİĞİ
EZGİ BALCI ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (ODTÜ) SİYASET BİLİMİ VE KAMU YÖNETİMİ
EMİNE GİZEM ÖZÇELİK PİRİ REİS ÜNİVERSİTESİ DENİZ İŞLETMECİLİĞİ VE YÖNETİMİ TAM BURSLU
MELİH TAHA ÖZ SABANCI ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ TAM BURSLU
ZEYNEP ÖZSOY SAĞLIK BİLİMLERİ ÜNİVERSİTESİ SAĞLIK KURUMLARI İŞLETMECİLİĞİ
ÖMER DİNDAR SAKARYA ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
İLAYDA NUR AKBAŞ SAKARYA ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI TİCARET VE LOJİSTİK
UĞUR MERT KARLIDAĞ TEKİRDAĞ ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
MUHAMMET YILDIZ TRAKYA ÜNİVERSİTESİ FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON
FATMA HANÇER TRAKYA ÜNİVERSİTESİ İLAHİYAT
BUKET ŞEN TRAKYA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
EMİNE ATASEVEN ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ PSİKOLOJİ
KÜBRA NUR ÇETİN ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ PSİKOLOJİ
SERCAN UTKU ERDOĞAN ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
AYŞEGÜL KAYA ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI İLİŞKİLER
ZEYNEP BEYAZTLI ÜSKÜDAR ÜNİVERSİTESİ BESLENME VE DİYETETİK 25%
FATMANUR TANRIKULU ÜSKÜDAR ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
BERFİN HAN ÜSKÜDAR ÜNİVERSİTESİ SİYASET BİLİMİ VE ULUSLARARASI İLİŞKİLER TAM BURSLU
DİLARA DOĞAN ÜSKÜDAR ÜNİVERSİTESİ SOSYAL HİZMETLER 50%
DENİZ GÜL YENİYÜZYIL ÜNİVERSİTESİ ECZACILIK
KEREM ÜNSAL YILDIRIM BEYAZIT ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
ECEM SOL YILDIRIM BEYAZIT ÜNİVERSİTESİ YÖNETİM BİLİŞİM SİSTEMLERİ (İNGİLİZCE)
ANIL POLAT YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ HARİTA MÜHENDİSLİĞİ
BUSE DURAK YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İSTATİSTİK
SENA CEREN KURNAZ YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İSTATİSTİK
SEVAY YILDIRIM YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İSTATİSTİK
MAHMUDE CECİK YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ KİMYA
DENİZ CÖMERTPAY ZONGULDAK ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ

Beğen
Beğendim Sevdim Komik İlginç Üzüldüm Kızdım
1

Bu haber 16 Ağustos 2017 tarihinde yayınlanmıştır. (1 sene önce)

Habere yorum yaz