Sarıyer Belediyesi’nden vatandaşlara hafriyat uyarısı!

Beğen
Beğendim Sevdim Komik İlginç Üzüldüm Kızdım

Sarıyer Belediyesi’nden ‘Hafriyat dökümü’ açıklaması: Vatandaşlarımızdan kamyon plakalarını belediye, polis, zabıta, jandarma ile paylaşmaya, davet ediyoruz”

Sarıyer Belediyesi Hafriyat dökümü sorununa ilişkin yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı: “Sarıyer’in en büyük sorunlarından olan ve tüm çalışmalara rağmen önüne geçilemeyen hafriyat terörü sürüyor. Daha önce Kilyos sahillerini mesken edinerek denizleri kullanılmaz hale getiren hafriyatçılar şimdi de yol kenarları, ormanlık araziler ve ıssız mahalle aralarını kullanıyor. Hafriyat döküm ücreti ödemek istemeyen işgüzarlar, çözümü gece yarıları bahsi geçen bölgelere atıkları dökmekte buluyor. Bu sayede belediye ekipleri tarafından yol kenarlarında biriken hafriyat atıkları da ücretsiz olarak toplanmış oluyor.

KAMYONLARIN PLAKALARINI BİLDİRİN

Hem çevre kirliliği hem de trafikte tehlike oluşturan bu durum nedeniyle Sarıyer Belediyesi olarak üzerimize düşen tüm sorumluluğu yerine getirebilmek için çalışıyoruz. Ancak tüm vatandaşlarımızı da konu ile ilgili olarak duyarlı olmaya, döküm yapan kamyon plakalarını alarak belediye, polis, zabıta ve jandarma ile paylaşmaya, arazi sahiplerini de özel mülklerinin etrafını barikatla çevirerek önlem almaya davet ediyoruz.”

Beğen
Beğendim Sevdim Komik İlginç Üzüldüm Kızdım

Bu haber 21 Temmuz 2017 tarihinde yayınlanmıştır. (1 sene önce)

Habere yorum yaz

  1. zuhal dedi ki:

    bildirelimde çamur ve tazdqn görünmüyor numaralar