Sarıyer Kent Konseyi’nde çalışma grupları başkanları belirlendi!

Beğen
Beğendim Sevdim Komik İlginç Üzüldüm Kızdım
2

SARİYERGAZETESİ.COM- HABER MERKEZİ

Başkanlığını Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç’in, Başkan Vekilliği’ni ise Derbent Muhtarı Aydemir Görmez’in yaptığı Sarıyer Kent Konseyi’nde çalışma grubu başkanları belli oldu. Yaklaşık 100 STK temsilcisinin yer aldığı Sarıyer Kent Konseyi’nde, Basın ve Çalışma Grubu’na Genel Yayın Yönetmenimiz Gazeteci Bekir Batu başkanlık edecek.

İŞTE ÇALIŞMA GRUBU BAŞKANLARI 

BALIKÇILIK ve SU ÜRÜNLERİ ÇALIŞMA GRUBU’na Mustafa TÜRKMEN, ÇEVRE, SAĞLIK ve HAYVAN HAKLARI ÇALIŞMA GRUBU’na Abdülkadir BİLGE, DEMOKRASİ, İNSAN HAKLARI,TÜKETİCİ HAKLARI ve AZINLIKLAR, FARKLI İNANÇLAR ÇALIŞMA GRUBU’na  Zerrin DİZDAR, DOĞAL AFETLER,DEPREM ve ARAMA KURTARMA ÇALIŞMA GRUBU’na Kadir SÜTÇÜ, EĞİTİM ÇALIŞMA GRUBU’na İsmail SOYKAN, ENGELLİLER ÇALIŞMA GRUBU’na Mahmut KEMENT, GECEKONDU, MÜLKİYET ve BARINMA HAKLARI, GÖÇ ve GÖÇMEN SORUNLARI ÇALIŞMA GRUBU’na Fazlı CEYLAN, GENÇLİK ve SPOR ÇALIŞMA GRUBU’na Adem Ali KARGİDANOĞLU, TARIM,HAYVANCILIK ÇALIŞMA GRUBU’na Serra DENİZ, TARİHİ DOKU ,KENTSEL DÖNÜŞÜM ,TURİZM,KÜLTÜR ve SANAT ÇALIŞMA GRUBU’na Aynur SAVAŞ ULUĞTUĞ, YEREL KALKINMA ve GİRİŞİMCİLİK ÇALIŞMA GRUBU’na Yusuf Süleyman KARADAĞ başkanlık edecek.

100 CİVARINDA STK TEMSİLCİSİ KATILDI

Darüşşafaka’daki Yaşar Kemal Kültür Merkezi’nde 2. dönem çalışma grupları seçimi yapan konsey üyeleri, daha önceden belirlenen çalışma gruplarında görev alacak isimleri belirledi. Kent Konseyi Başkan Vekili Aydemir Görmez’in başkanlığındaki toplantıya yaklaşık 100 STK temsilcisi katıldı. Yaklaşık 2 saat süren toplantıda gruplarda görev alacak başkanlar, yardımcıları ve yetkili isimler belirlendi.

Buna göre Sarıyer Kent Konseyi’nde görev alacak çalışma grupları ve başkanları şöyle;

BALIKÇILIK ve SU ÜRÜNLERİ ÇALIŞMA GRUBU

Başkan : Mustafa TÜRKMEN 
Başkan Yardımcısı : İlyas TORLAK
Raportör : Zafer Murat ÇETİNTAŞ

BASIN ve İLETİŞİM ÇALIŞMA GRUBU

Başkan : Bekir BATU 
Başkan Yardımcısı : Mert CİN
Sekreter : Ali YAMAN
Raportör: Zafer Murat Çetintaş

ÇEVRE,SAĞLIK ve HAYVAN HAKLARI ÇALIŞMA GRUBU

Başkan: Abdülkadir BİLGE 
Başkan Yardımcısı :Rüzgar TÜRKOĞLU
Sekreter :Emel GÜLERLER
Raportör :Ali SARPKAYA

DEMOKRASİ,İNSAN HAKLARI,TÜKETİCİ HAKLARI ve AZINLIKLAR , FARKLI İNANÇLAR ÇALIŞMA GRUBU

Başkan : Zerrin DİZDAR 
Başkan Yardımcısı:Peyker ŞİMŞEK
Sekreter: Şengül YILMAZ
Raportör :Adem KARGİDANOĞLU

DOĞAL AFETLER, DEPREM ve ARAMA KURTARMA ÇALIŞMA GRUBU

Başkan : Kadir SÜTÇÜ 
Başkan Yardımcısı : Osman KARAÇAM
Sekreter : Onur SÜTÇÜ
Raportör : Döndü SÜTÇÜ

EĞİTİM ÇALIŞMA GRUBU

Başkan :İsmail SOYKAN 
Başkan Yardımcısı:Hürriyet UZUN
Sekreter : Süreyya CİNİK
Raportör : Hülya GÜR GÜNTAŞ

ENGELLİLER ÇALIŞMA GRUBU

Başkan: Mahmut KEMENT 
Başkan Yardımcısı: Hanife GÜNEŞER
Sekreter : Emel ÖZTEPE
Raportör : Esra GÜNDOĞDU

GECEKONDU, MÜLKİYET ve BARINMA HAKLARI, GÖÇ ve GÖÇMEN SORUNLARI ÇALIŞMA GRUBU

Başkan : Fazlı CEYLAN 
Başkan Yardımcısı:Ali Haydar ASLAN
Sekreter :Osman KARAÇAM
Raportör:Zeki TEKİN

GENÇLİK ve SPOR ÇALIŞMA GRUBU

Başkan: Adem Ali KARGİDANOĞLU 
Başkan Yardımcısı :Fikret YAZICI
Sekreter: Turgay YEŞİLAĞAÇ
Raportör:Cüneyt GÜL

TARIM, HAYVANCILIK ÇALIŞMA GRUBU

Başkan : Serra DENİZ 
Başkan Yardımcısı: İzzettin BÜYÜKYILMAZ
Sekreter:Rüzgar TÜRKOĞLU
Raportör : Seyhan DENİZ

TARİHİ DOKU ,KENTSEL DÖNÜŞÜM ,TURİZM,KÜLTÜR ve SANAT ÇALIŞMA GRUBU

Başkan : Aynur SAVAŞ ULUĞTUĞ 
Başkan Yardımcısı: Dağıstan BEKİROĞLU

Sekreter :Ali Sarp KAYA

Raportör: Serpil OKAYGÜN

TRAFİK ve ULAŞIM ÇALIŞMA GRUBU

Başkan : Varol KISA
Başkan Yardımcısı : Kemal TOPTAN
Sekreter : Bayram Ali KOÇOĞLU
Raportör: Zeki TEKİN

YEREL KALKINMA ve GİRİŞİMCİLİK ÇALIŞMA GRUBU

Başkan : Yusuf Süleyman KARADAĞ 
Başkan Yardımcısı :Nuran SÖKMEN
Sekreter:Serra DENİZ
Raportör :Rüzgar TÜRKOĞLU

Beğen
Beğendim Sevdim Komik İlginç Üzüldüm Kızdım
2

Bu haber 18 Temmuz 2017 tarihinde yayınlanmıştır. (4 ay önce)

Habere yorum yaz