Sarıyerli gence, bar sahibinden kırbaçlı işkence!

Beğen
Beğendim Sevdim Komik İlginç Üzüldüm Kızdım

SARİYERGAZETESİ.COM- BEKİR BATU- ÖZEL HABER

İstanbul’un göbeğinde akıl almaz olay… Sarıyer Tarabya’da yaşayan ve gece kulüplerinde DJ olarak çalışan S.O. isimli bir genç, iddiaya göre Nişantası’nda bir bar sahibi ve adamları tarafından kırbaçlı işkenceye maruz kaldı. Sarıyer Gazetesi’nin mağdur yakınlarından edindiği bilgilere göre ilginç olay şöyle gelişti; ” 24 yaşındaki S.O. isimli genç iddiaya göre eski sevgilisinin şu anki sevgilisi olan ve Nişantaşı’da bir barın sahibi ile onun adamları tarafından iş vermek vaadiyle Mecidiyeköy Gülbağ’daki bir adrese davet edildi.

UZUN SÜRE KIRBAÇLADILAR

Telefonla kendisine yapılan DJ’lik işi teklifi üzerine konuyu görüşmek üzere Gülbağ’a giden talihsiz genç, burada bar sahibi ve 3 adamı tarafından uzun süre darp edildi, alıkonuldu. Telefonu saldırganlar tarafından parçalanan talihsiz genç, uzun süre kırbaçlanarak darp edildi. DJ S.O., bar sahibi ve adamlarının saatler süren dayak ve işkencesinden sonra, polise gitmemesi konusunda uyarılarak sokağa bırakıldı.

POLİS KIRBAÇLI SALDIRGANLARI ARIYOR

Bitkin ve yaralı halde polise giden ve olayı anlatan talihsiz genç, SSK Okmeydanı Hastanesi’ne kaldırıldı. Burada tedavi edilen ve darp raporu alan genç, saldırganlardan ve bar sahibinden şikayetçi oldu. Olaydan sonra söz konusu saldırganların yakalanması için polis operasyon başlattı. Sırtında ve vücudunun değişik yerlerinde işkence izleri bulunan talihsiz gencin, evinde dinlenmeye çekildiği ve tedavisinin sürdüğü öğrenildi.

YASAL UYARI: Özel haberimiz kaynak kullanılmadan yayınlanamaz…

  

 

Beğen
Beğendim Sevdim Komik İlginç Üzüldüm Kızdım

Bu haber 27 Temmuz 2017 tarihinde yayınlanmıştır. (2 ay önce)

Habere yorum yaz