CHP Sarıyer’de açılışlar sürüyor

Beğen
Beğendim Sevdim Komik İlginç Üzüldüm Kızdım

SARİYERGAZETESİ.COM – HABER MERKEZİ

CHP Sarıyer İlçe Başkanlığı, İstinye’deki görkemli seçim irtibat bürosu açılışının ardından bu kez de Reşitpaşa’da açılış yaptı.

Reşitpaşa’daki açılış öncesinde esnafı ziyaret eden CHP Sarıyer İlçe Başkanı Sevim Yalınkılıç mahalleyle ilgili bilgiler alırken, halkın isteklerini de dinledi. Yalınkılıç halkın sorunlarına çözümün cevabını sandıkta verebileceklerini ve 24 Haziran 2018 günü yapacakları seçimle ülkenin geleceğini belirleyeceklerini hatırlattı.

Reşitpaşa Muhtarlığı ve Reşitpaşa Spor Kulübü’nü de ziyaret eden Sevim Yalınkılıç daha sonra Reşitpaşa seçim irtibat bürosunun açılışına geçti. Ramazan Gecenoğlu’nun şiir dinletisi ile başlayan açılış sonrasında çay ve ikramlar eşliğinde seçim startının ikinci büro açılışı yapıldı.

Milletvekili aday adayları için başarılar dileyen CHP Sarıyer İlçe Başkanı Sevim Yalınkılıç parti emekçilerine ve üyelere kısa sürede yapılacak çok fazla iş olduğunu hatırlattı. CHP İstanbul İl Başkan Yardımcısı Yeter Büyükdurmuş ise, Sarıyer örgütünün kenetlenip kısa sürede çok hızlı açılışlar yaptığını belirterek bu hız ve tempoyla başarının elde edilebileceğini belirtti.

 

Beğen
Beğendim Sevdim Komik İlginç Üzüldüm Kızdım

Bu haber 10 Mayıs 2018 tarihinde yayınlanmıştır. (6 ay önce)

Habere yorum yaz