Sarıyer böyle çöp ev görmedi! Profesör karı kocanın evinden 30 kamyon çöp çıkarıldı

Beğen
Beğendim Sevdim Komik İlginç Üzüldüm Kızdım

SARİYERGAZETESİ.COM – ÖZEL HABER

Ferahevler Mahallesi’nde dehşet verici kokusu tüm mahalleyi saran ve vatandaşları isyan ettiren Prof. Dr. Ömer Cerit ve eşi emekli Prof. Dr. Ayla Süer’in 20 yıllık çöp evi Sarıyer Belediyesi’nce temizlendi.

Prof. Dr. Ömer Cerit, 20 yıldır Ferahevler Mecidiye Caddesi’nde bulunan müstakil çöp evde yaşıyordu. Kokusundan yanına dahi yaklaşılmayan ve çevre mahallelerden vatandaşların da rahatsızlık duyduğu çöp evin sahibi profesör çift geçtiğimiz günlerde evde baygın bulunarak hastaneye kaldırıldı. Çiftin Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nde tedavileri sürerken, Sarıyer Belediyesi ekipleri de çöp evi temizlemek için düğmeye bastı.

30 kamyon çöp ve çok sayıda hayvan leşi çıkarıldı

Sarıyer Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ve Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri 20 yıldır yanına yaklaşılmayan çöp evi temizledi. Çöp evin içerisinden 30 kamyona yakın çöp, 20’ye yakın kedi ile 2 domuz leşi ve birçok eski eşya çıkarıldı.

Yıllardır kokudan duramayan ve isyanının eşiğine gelen mahalle sakinleri Sarıyer’in böyle çöp ev görmediğini belirterek, Sarıyer Belediyesi ekiplerinin çabaları ve başarılı çalışması sonrasında rahat bir nefes aldıklarını söyledi.

Beğen
Beğendim Sevdim Komik İlginç Üzüldüm Kızdım

Bu haber 4 Ağustos 2018 tarihinde yayınlanmıştır. (5 ay önce)

Habere yorum yaz