Şükrü Genç, belediyede çalışan 700 kadın için fidan diktirdi!

Beğen
Beğendim Sevdim Komik İlginç Üzüldüm Kızdım

Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla belediyede çalışan 700 kadın personele jest yaptı. Başkan Genç’in isteği üzerine, belediyede çalışan kadınların her birisi için Tekirdağ Uçmakdere Ormanı’na fidan dikildi.

8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde kadın çalışanlarını unutmayan Sarıyer Belediyesi, ÇEKÜL Vakfı’na bağışta bulunarak, kadın çalışanları adına Tekirdağ Uçmakdere Ormaları’na fidan dikti. 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nde kadın çalışanlarıyla buluşan Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, her bir kadın çalışanı adına özel ağaç dikim sertifikasını kadınlara hediye etti.

KADIN CİNAYETLERİNİ UNUTTURMAMAK İÇİN

Başkan Şükrü Genç’in sertifikada yer alan mesajında, “Vicdanımızda derin yaralar açan kadın cinayetlerini unutturmamak için Tekirdağ Uçmakdere 2 Mevkii 7 Ağaç Ormanlarına hepinizin adına birer fidan diktik. Bu fidanlar büyüdükçe kayıplarımızı hatırlayacak ve hatırlatacağız. Daha Eşit ve özgün bir dünya dileklerimle 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Gününüzü kutluyor, sevgilerimi sunuyorum” ifadeleri yer aldı.

Beğen
Beğendim Sevdim Komik İlginç Üzüldüm Kızdım

Bu haber 9 Mart 2018 tarihinde yayınlanmıştır. (9 ay önce)

Habere yorum yaz