Sunuculara soğuk duş

Beğen
Beğendim Sevdim Komik İlginç Üzüldüm Kızdım

SARİYERGAZETESİ.COM – MAGAZİN

Ekranların 3 sezondur devam eden Talk Show’u “Tahminim Pekmez” Uçankuş tv ekranlarında yoluna kemikleşmiş izleyicisiyle devam ediyor.

Cumartesi akşamlarının eğlenceli programına Elif isimli günlük dizi filmin sevilen oyuncusu Burcu Karakaya konuk oldu. Başarılı oyuncu güzelliği ve sevimli tavırlarıyla dikkatleri üzerine çekerken yetenekleriyle de takdir topluyor. Tahminim Pekmez programının usta sunucuları Ufuk Aca ve Anıl Budak, kazdıkları kuyuya düştüler. Sorulara tüm doğallığıyla cevap veren Burcu Karakaya’yı şarkıcılıkla vurmaya kalkan usta televizyoncular ummadıkları bir durumla karşılaştılar.

Israrları kırmayarak şarkı söylemeyi Burcu Karakaya kabul edince keyiflenen Ufuk Ağca ve Anıl Budak ikilisi Sertap Erener şarkısı “Unutursun” büyük ustalıkla okuyan oyuncunun karşısında tuzaklarına kendileri düştü. Şarkıyı yorumlayan Burcu Karakaya karşısında “Biz okuyamazsın da malzeme olur belki yeni bir Seray Sever vakası yaşanır diye söylettik nefesimizi kestin, şanslı mıyız şanssız mı anlamadık” ifadesinde bulundular.

Beğen
Beğendim Sevdim Komik İlginç Üzüldüm Kızdım

Bu haber 8 Ekim 2018 tarihinde yayınlanmıştır. (2 ay önce)

Habere yorum yaz