İYİ Parti’den flaş karar!

Beğen
Beğendim Sevdim Komik İlginç Üzüldüm Kızdım

SARİYERGAZETESİ.COM – HABER MERKEZİ

İYİ Parti Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın, parti teşkilatlarını ilgilendiren bir genelge yayınladı. Aydın’ın teşkilatlara gönderdiği genelgede dün akşam (30 Ağustos 2018) Genel Başkan Meral Akşener’in başkanlığında gerçekleştirilecek toplantı öncesi tüm il ve ilçe teşkilatlarına yapılacak yenilenme dolayısıyla teşkilatlara istifa etmeleri çağrısında bulunuldu.

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın tarafından yayınlanan genelgede revizyon çalışmalarının altı çizildi ve il başkanlarına çağrıda bulunuldu. Aydın tarafından yayınlanan genelgede parti olarak 24 Haziran’dan sonraki kriz testlerinden başarıyla çıkıldığına dikkat çekilirken, yerel seçimlerle ilgili çalışmaların hızlandırıldığı belirtildi.

Taşra teşkilatlarında yerel seçimler öncesi revizyon yapılması gerektiğini vurgulayan Aydın, “Partimizin taşra teşkilatlarındaki revizyon çalışmalarına imkan ve fırsat vermek ve yapılacak çalışmaları hızlandırmak amacıyla bütün il başkanlarımıza yönetimleriyle birlikte istifa etmeleri yönünde bir tavsiye kararı almıştır” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Yeniçağ Gazetesi

Beğen
Beğendim Sevdim Komik İlginç Üzüldüm Kızdım

Bu haber 31 Ağustos 2018 tarihinde yayınlanmıştır. (3 ay önce)

Habere yorum yaz