Metin Poyraz AK Parti’den aday adayı oldu

Beğen
Beğendim Sevdim Komik İlginç Üzüldüm Kızdım
2

SARİYERGAZETESİ.COM – HABER MERKEZİ

Sarıyerli başarılı iş adamı ve turizmci Sivaslı Metin Poyraz AK Parti Sarıyer’de belediye başkanlığı için aday adayı oldu. Halkçı yönüyle Sarıyer’de beklenen bir aday olan Poyraz, “Projelerimle Sarıyer’i hak ettiği noktaya getireceğim” dedi.

Aslen Sivaslı olan ve halkçı yönüyle de Sarıyer’de sevilen Metin Poyraz,  AK Parti Sarıyer İlçe Başkanlığı’na giderek aday adaylık dosyasını teslim etti. Poyraz burada yaptığı açıklamada şunları söyledi; “Bugün büyük bir inanç ve kararlılıkla Türkiye’nin kaderini değiştiren AK Parti’den aday adayı oluyorum. Sayın Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan ile parti yönetimimiz uygun gördüğü takdirde Sarıyer’de seçimi kazanacağıma ve AK Parti’nin bayrağını tekrar Sarıyer’in burçlarına dikeceğime inanıyorum. Sarıyer’in sorunlarını çok iyi bilen birisiyim ve bu sorunları çözecek projelerim var. Bu projelerle Sarıyer’i hak ettiği noktaya getireceğim. Aday adaylığımın partime ve Sarıyer’imize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

METİN POYRAZ KİMDİR?

Sivas’ın Kangal ilçesinde doğdu. İlkokulu Kangal’da bitirdi. Kangal Çetinkaya Ortaokulu’na başladı. Ortaokul ikinci sınıftan sonra İstanbul’a taşındı. Ortaokulun devamını ve liseyi İstanbul Yaşar Doğu Lisesi’nde tamamladı. İTS Dil Bilimleri’nde İngilizce eğitimi aldı. 8 turu birincilikle bitirdi. Daha sonra Tekirdağ Turizm Okulu’nu kazandı. Bu okula müteakip profesyonel iş hayatına atıldı.1995’ten itibaren çeşitli otellerde yöneticilik ve genel müdürlük yaptı. Daha sonra kendi otelini ve kendi şirketini kurdu. 17 seneden beri Akvaryum Otelcilik Şirketi’nin ortağı ve yönetim kurulu başkanlığı görevini yürütüyor. Evli ve iki çocuk babasıdır. Kuruluşundan beri Adalet ve Kalkınma Partisi’nin çeşitli etkinliklerine katıldı ve destekledi. Recep Tayyip Erdoğan’ın dünya siyaseti üzerindeki tesiri ve dik duruşu kendisini etkiledi. Aktif olarak AK Parti’ye üye oldu. Muhtelif yerlerde oteller açtı ve çalıştırdı. Bodrum’da butik otel açtı ve halen işletmektedir. İstanbul Boğazı Avrupa Yakası’nda muhtelif yerlerde apart otel ve butik oteller açtı ve işletmektedir. Halen Sultanahmet’teki iş merkezinde profesyonel iş hayatına devam etmektedir.

Beğen
Beğendim Sevdim Komik İlginç Üzüldüm Kızdım
2

Bu haber 16 Kasım 2018 tarihinde yayınlanmıştır. (3 hafta önce)

Habere yorum yaz

 1. Kaan cakil dedi ki:

  Akp icin en dogru karar .her kesimin oyunu alir bu isim ile.metin poyraz seni destekliyoruz

 2. Miran dedi ki:

  Halkın sesi metin poyraz.inaniyoruz sariyeri akp ye sen kazandiracaksin

 3. Ilhan dedi ki:

  Halk artık yoruldu .bize koltuk sevdalılari değil .sarıyerimiz icin akp icin calışan adam gerekli .metin poyraz seni destekliyoruz ailece chp yi desteklemeyecegiz

 4. Mehmet kcmz dedi ki:

  Akp icin en iyi karar halk icerisinden metin bey.basarilarinizin devamini diliyoruz

 5. Birsen aslan dedi ki:

  Seni destekleyecegiz halkin sesi metin poyraz .akp adina hayirli olsun

 6. Ugur gcly dedi ki:

  Tek çozum akp icin bizler icin halkin sesi

 7. Lokman ailesi dedi ki:

  Halkçı baskan halkın sesi tüm desteklerimiz sizin ile metin poyraz

 8. Gokhan islr dedi ki:

  Duyuramadığımız sesimiz .tum ailece sizi destekliyoruz metin poyraz akp adına hayırlı olsun

 9. Ismail yalcin dedi ki:

  Tek care …akpyi sariyerde kazanacak tek isim .sesimiz metin baskan

 10. Murat cagla dedi ki:

  Bu güne kadar chp yi destekledik .simdi senin ileyiz akp halkimizın sesi metin poyraz