Şükrü Genç’ten, Boğazın Sultanları’na tam destek

Beğen
Beğendim Sevdim Komik İlginç Üzüldüm Kızdım

SARİYERGAZETESİ.COM – HABER MERKEZİ

Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, Bahçeköy Orman Fakültesi Kapalı Spor Salonu’nda düzenlenen Sarıyer Belediyesi – Salihli Belediyesi müsabakasında maçı izleyerek Boğazın Sultanları’na destek oldu.

Sarıyer’de oynanan tüm spor karşılaşmalarına ilgiyle katılarak sporcularının yanında olan Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, Boğazın Sultanları’nı yalnız bırakmadı. TVF Bayanlar 1. Ligi’nde mücadele eden Sarıyer Belediyespor, ligin ikinci yarısına galibiyet ile başladı. Boğazın Sultanları, 14. haftada sahasında konuk ettiği Salihli Belediyespor’u 3-1 yenerek liderliğini sürdürdü.

Boğazın Sultanları’nın maç heyecanını paylaşan Şükrü Genç, sahaya inerek sporcularla sohbet etti. Genç, “Sarıyer’imizi temsil eden gençlerimizin yanında olmaktan çok mutluyum. Belediye başkanı olarak Sarıyer’de spora her zaman önem verdim. Boğazın Sultanları kızlarımızın başarılarının daha da artarak devam edeceğine inancım sonsuzdur” dedi.

Boğazın Sultanları, Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç’le bir süre sohbet ederek antrenmanları ve çalışmalarıyla ilgili de bilgiler verdi.

 

Beğen
Beğendim Sevdim Komik İlginç Üzüldüm Kızdım

Bu haber 8 Ocak 2019 tarihinde yayınlanmıştır. (1 hafta önce)

Habere yorum yaz