SARIYER GAZETESi Reklam Departmanı

Potansiyelimizden yararlanmak isteyen kişi, kurum ve kuruluşlara reklam ve tanıtımlar ile bünyemizde yer vermekteyiz.


12 yıldır Sarıyer ilçesinde yayın yapan ilçenin en eski ve etkili tek gazetesidir.


Sadece ilçe gündemi değil, Türkiye gündemini de belirleyen belgeli ve özel haberlere imza atmasının yanı sıra ziyaretçi potansiyeli ve okuyucu kitlesiyle de bu alanda tecrübe ve birikimin karşılığını almaktadır. İnternet haberlerinin yanı sıra basılı gazete sayılarımız da dijital ortamda yüksek çözünürlükte HD olarak okuyucularımızın hizmetine sunmaktayız.

Basılı gazetemize verdiğiniz reklam aynı zamanda dijital gazete sayfalarımızda da yüksek çözünürlükte yayınlanmaktadır. Potansiyelimizden yararlanmak isteyen kişi, kurum ve kuruluşlara reklam, tanıtım ve sponsorluklar ile bünyemizde yer vermekteyiz.

Reklam ve tanıtım alanında çeşitliliği ile ön plana çıkan Sarıyer Gazetesi'ne ister internet ortamında isterseniz basılı gazete sayfalarımızda kendinize yer bulabilirsiniz.

Kardeş gazetemiz olan Sarıyer Olay'a da aynı mecralarda reklam vererek çeşitli fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Aylık, haftalık veya günlük gibi seçeneklerin yanı sıra belirli bir tarih aralığında da reklam verebilirsiniz.


Sarıyer'in (2016) Mayıs ayından itibaren elit içeriğiyle haftalık tek yerel gazetesidir.


Mayıs 2016'dan itibaren yayın hayatına başlayan ve haftada 20 bin adet baskıya sahip olan Sarıyer Olay, Sarıyer ilçesinin haftalık tek yerel gazetesidir. Ulusal gazete boyutunda ve tamamı renkli olan gazetemiz, haber ve baskı kalitesiyle birçok ulusal gazeteyi geride bırakmıştır. Gazetemiz, yaklaşık 90 bin kişiye yazılı olarak ulaşmaktadır.

Spordan siyasete, kadından sağlığa, ekonomiden eğitime, doğadan kültür ve sanata pek çok alanda ilgi çekici haberler, özel röportajlar ve köşe yazıları ile her kesime hitap eden bir gazetedir.

İlçe genelindeki tüm market, restaurant ve sağlık kuruluşlarına da gazetemiz verilmektedir. Gazetemiz, siyasi ve ideolojik bir gazete olmaması sebebiyle, toplumdaki her kesime rahatlıkla hitap edebilmektedir.

Gazetemiz 750 kişiye (belediye başkanları, tüm siyasi parti ilçe başkanlıkları, il protokolü, İstanbul milletvekilleri, sivil toplum kuruluşları, ilçe genelindeki tüm resmi kurumlara) posta yoluyla ücretsiz olarak ulaştırılmaktadır.


Reklam başvuru formu!

Reklam birimimiz mesait saatleri içerisinde sizinle iletişim kuracaktır!

Lütfen bilgileri eksiksiz giriniz aksi halde geri dönüş sağlanmamaktadır.


SARIYER GAZETESi Reklam Departmanı

Potansiyelimizden yararlanmak isteyen kişi, kurum ve kuruluşlara reklam ve tanıtımlar ile bünyemizde yer vermekteyiz.